Sekret gładkich dłoni

5 (100%) 2 votes

Sekret gładkich dłoni

Jeden uścisk dłoni potrafi wiele powiedzieć o człowieku. O ile mężczyzna z szorstkimi rękami nie budzi zdziwienia, kobieta już tak. Suche, popękane i z bruzdami, to problem wielu pań.

 

Domowy

Najlepsze są zawsze naturalne produkty. Oszałamiające efekty przynosi peeling z cukru i miodu. Słodkie drobinki skutecznie zetrą zniszczony naskórek. Na tak przygotowane dłonie, balsam z miodu będzie delikatnym ukojeniem. Miód warto potrzymać na dłoniach chociaż 10 min, a im dłużej tym lepszy efekt. Po takim zabiegu nasze ręce zyskają inny wygląd. Niewielkim kosztem możemy zapewnić sobie domowe spa.

 

Nawilżenie

Dłonie po zastosowaniu peelingu są oczyszczone i wstępnie przygotowane do najważniejszego etapu, czyli nawilżenia. Wybór kremów do rąk jest bardzo duży, rozpiętość cenowa również od kilku do kilkunastu złotych. Dla osób, które nie chcą wydawać tak dużych kwot zadowalający efekt uzyskają również po zastosowaniu zwykłego kremu lub po prostu oliwki.

 

Nocna regeneracja

Sekretem jest sposób wtłaczania kremu na skórę. Najlepiej wykonać wszystkie zabiegi wieczorem, kiedy nie będziemy musiały już nic robić. Dłonie po peelingu należy obficie posmarować kremem, następnie włożyć ręce do rękawiczek. Mogą być zwykłe zimowe lub białe bawełniane. Ważne, aby przepuszczały powietrze, bo w przeciwnym razie łatwo o odparzenia. Po całej nocy kontaktu z kremem sukces gwarantowany. Ręce po takim nocnym spa będą gładkie, nawilżone i piękne. A co najważniejsze uzyskamy wspaniały efekt bez wizyty w profesjonalnym salonie i bez dużych wydatków.

 

(Visited 69 times, 1 visits today)
Zajrzyj również tutaj:  Sposób na miłość