Pomysł na noclegi w Wiśle, Istebnej oraz w Szczyrku

5 (100%) 3 votes

Pomysł na noclegi w Wiśle, Istebnej oraz w Szczyrku

Większość z nas każdego roku planuje wypoczynek od codziennych zajęć. Szukamy nietuzinkowych miejsc lub tych, które sprawdziliśmy i wiemy, że dadzą nam frajdę.
Dla wielu z nas miejscem znanym są rejony Beskidu Śląskiego i Żywieckiego. Natomiast jeśli ktoś nie miał okazji zawitać w te rejony to serdecznie zapraszamy. Noclegi Wisła, Istebna, pokoje Szczyrk, hotel Ustroń

Atrakcje wakacyjne Beskidzkiej Piątki

Największy ośrodkiem turystycznym Beskidzkiej Piątki jest Wisła. Rozsławiona przez naszego skoczka i mieszkańca Wisły – Adama Małysza. Wakacyjny pobyt w Wiśle daje możliwość obcowania z nieskażona przyrodą. Szlaki na Baranią Górę, Skrzyczne w Szczyrku, Czantorię w Ustroniu to popularne i urokliwe miejsca, które powinien zobaczyć każdy Polak. Szlaki nie są jednocześnie zbyt trudne, a turystów nie jest tak dużo jak w Tatrach.

Atrakcje zimowe Beskidzkiej Piątki

Wisła i Szczyrk to także jedne z najbardziej znanych ośrodków sportów zimowych.
Kilkadziesiąt wyciągów narciarskich o różnym stopniu trudności każdemu dają sposobność na znalezienie czegoś dla siebie. W wielu miejscach znajdują się także wyciągi przystosowane dla najmłodszych. Zatem jeśli wybierasz się na urlop ze swoją rodziną by aktywnie spędzić czas, to Wisła, lub Szczyrk powinny spełnić Twoje oczekiwania. Z kolei Szczyrk posiada trasy FIS, a niektóre z nich o długości niemal 5 km. Obecnie wiele z tras ulega poprawie dzięki inwestorom, którzy przejęli władanie nartostradami.

Planujesz urlop? Jeśli gdzieś się wybierasz – noclegu szukaj na wybieramnocleg.pl

(Visited 75 times, 1 visits today)
Zajrzyj również tutaj:  Domki letniskowe nad morzem