Nowy trend dla palących tytoń

5 (100%) 4 votes

Coraz to częściej daje się zauważyć , ze ludzie palący tabak przełączają się na szlugi elektroniczne albo na lulki wodne, tzw. Shisha.
Smolenie jak w największym stopniu szkodzi zdrowiu niezależnie na to czy jest to przeciętny papieros tytoniowy ( bardzo gigantyczne prawdopodobieństwo raka krtani i płuc), bądź e-papierosy ( również rak) , czy też fajki wodne. Aczkolwiek jednak ma całkowicie inną zaletę. Tytoń, a raczej tytoń do fajki sziszy jest bez wątpienia mniej groźna dla naszego zdrowia niż sztampowy tytoń. Albowiem melasa produkowana jest z naturalnych np. plonów jabłka, lub jest to mięta albo inne osobliwe owoce. Woń palącej się fajki wodnej w niczym nie przywodzi dławiącego w płuca obłoku skrętów. Jest to zwyczajnie aromat tlącej sie melasy – czyli np. jabłko-mięta.
Lulek wodnych można wytrzasnąć w sieci i regionalnych sklepach bardzo dużo, lecz którą wybrać?
Na pewno o ile zamierzamy palić ją z kimś równolegle wypadałoby nabyć taką fajkę wodną która ma wybór podłączenia równocześnie kilku ustników. Jeśli jednak zamierzamy palić sam jeden starczy nabyć fajkę z jednym ustnikiem.
Ze względów na aromat i także mniejsze przypadek wystąpienia nowotworu w moich płucach, moja fajka wodna prosperuje parę razy na dobę i nie zawadza nikomu z moich mieszkańców. No przypuszczalnie w ciągu rozpalania cybucha:-)

(Visited 10 times, 1 visits today)
Zajrzyj również tutaj:  Modne sukienki