Katalogowanie, co to jest?

4 (80%) 1 vote

stron to jedna z lepszych metod działania gdy chcesz poprawić ich pozycję. Oferujemy ci wielotematyczny i moderowany ręcznie katalog stron internetowych.

Katalog posiada wysoki wskaźnik PR, zatem bardzo szybko wzrośnie pozycja twojej witryny. Dodawanie wpisów jest bardzo szybkie, i nie stanowi problemu nawet dla osoby która wcześniej tego nie robiła. Wpisy w katalogu są dodawane bardzo szybko, z uwagi na ręczną moderację dodanie tutaj wpisu jest o wiele bardziej wartościowe niż do innych katalogów. Istnieje możliwość dodania wpisu darmowego – wtedy jednak liczymy na link zwrotny lub musisz zaczekać chwilę na dodanie wpisu.

Możesz dodać strony z rozmaitych kategorii. Jeśli chcesz dodać więcej niż jedną stronę, możemy zaoferować ci lepszą cenę za wpis premium. Katalog jest przyjazny dla Google, zatem linki do Twojej witryny zostaną bardzo szybko zaindeksowane. Jeśli chodzi o wpisy premium, możesz zapłacić za nie błyskawicznie za pomocą PayPal lub płatności za pomocą sms, dzięki czemu nie będziesz tracił czasu na przelew.

(Visited 8 times, 1 visits today)
Zajrzyj również tutaj:  Co powoduje spadek pozycji strony w wynikach wyszukiwania.