Język angielski

5 (100%) 1 vote

Znajomość języka angielskiego jest absolutnie konieczna w dzisiejszym świecie. Wymagają jej pracodawcy, ponieważ stanowi warunek porozumiewania się z zagranicznymi klientami, a także komunikacji w międzynarodowej firmie.

Globalna wioska

korepetycjeŚwiat staje się globalną wioską, a chcąc korzystać ze wszystkich jego dobrodziejstw musimy znać język, którego używają wszyscy dookoła. Co jeśli jednak nie uważaliśmy na lekcjach angielskiego w szkole, przez co nie jesteśmy w stanie wydusić z siebie ani słowa? Rozwiązaniem będą korepetycje z jęz. angielskiego.

Nauczyciel z ogłoszenia

korepetycje-w-domuZnalezienie dobrego nauczyciela nie jest trudne, wystarczy przejrzeć portale ogłoszeniowe, gdzie korepetytorzy reklamują swoje usługi. Niektórzy oferują dojazd do ucznia, inni decydują się prowadzić zajęcia w domu. W zależności od potrzeb możemy wybrać zajęcia indywidualne lub grupowe. Jeśli znamy już podstawy języka, a chcemy tylko przełamać barierę komunikacyjną, dobrym rozwiązaniem będą konwersacje, które prowadzi . Pozwoli nam to używać języka w sposób zbliżony do naturalnego środowiska. Aby zaoszczędzić czas, niektórzy nauczyciele oferują usługę zwaną . To dobry wybór, jeśli chcemy podszkolić swoje kompetencje komunikacyjne. Pozwala nam również na elastyczne ustalanie planu zajęć – uczymy się tam, gdzie tylko chcemy.

Materiał opracowany wg spostrzeżeń zachowań osób poszukujących w internecie ogłoszeń korepetytorów, m.in. na portalu „Edukorki.

(Visited 40 times, 1 visits today)
Zajrzyj również tutaj:  Pierwsze kolonie dla dzieci