Jak prowadzić bloga i jeszcze na nim zarobić

5 (100%) 1 vote

Nie zastanawiaj się nad pomysłem czy jest sens prowadzić w aktualnych czasach jeszcze  stronę z blogiem. Prosto z mostu załóż konto na jakimś z  jaki daje taką możność i zabieraj się do udzielania się twórczo.
Wybierz sobie jakiś temat na który posiadasz szeroką wiedzę i skup się na nim. Osoba która będzie poszukiwała informacji na ten temat, chętnie spędzi na twoim blogu dużo czasu. Gdy będziesz się rozdrabniał na kilka tematów czytelnicy będą się zniechęcali do wchodzenia na . Jakie są najbardziej dochodowe tematy blogów? Najłatwiej zarobić na takich kategoriach jak finanse, bankowość, kredyty, inwestowanie. Dużą szansę powodzenia mają też takie tematy jak moda, kulinaria, szeroko pojęte hobby. Jeśli chcesz znaleźć frazy kluczowe które są najbardziej opłacalne, zaloguj się do narzędzia Keywords Tool. Analiza fraz pod względem opłacalności dzięki temu narzędziu jest bardzo łatwa.
na blogu odbywa się dzięki reklamom. Najbardziej popularne to reklamy kontekstowe Google. Dopasowują one swoją treść do tego co prezentujesz na witrynie. Gdy czytelnik kliknie w taką reklamę, na twoim koncie zostanie zapisana kwota wynagrodzenia. Gdy nazbierasz odpowiednią ilość pieniędzy, będziesz mógł wypłacić pieniądze w postaci przelewu na Twoje konto. Przestrzegamy przed próbą oszukiwania Google – wszelkie akcje typu klikanie we własne reklamy są wykrywane i karane przez Google zawieszeniem konta.

(Visited 7 times, 1 visits today)
Zajrzyj również tutaj:  Jak łatwo zacząć zarabianie na blogu